אחותי גקי עונה 3. אחותי ג'קי 3

חוץ מזה זה מעליב שמישהו יגיד משהו
תמשיך לגדל את ילדיך כגויים? תעשה עם עצמך חשבון נפש

אני שואל ברצינות , פנים יפות שוות שבגללן תאבד מסורת של אלפי שנים אחי? לא יכול להיות בחיים , שעשית רצון ה' וה' סתם מזיק לך ומכאיב לך , הבעיה היא בך לא באשתך , תעשה תשובה ותקבל באהבה.

5
אחותי ג'קי, עונה 2
אחותי ג'קי 3
ועוד דבר אתם נראים בדיוק ככה שיש לכם בעיות
אחותי ג’קי עונה 3 פרק 6 לצפייה ישירה
לסיכום: אם ה' אמר להתחתן עם אשה "בתולה" ה' יודע מה הוא אומר, כנראה שזה משפיע, לכן ה' ציווה על יראיו לחפש "כלה בתולתא"
אם את רוצה לשנות את התנ"ך ולומר שלא חייבים וכמו שגברים חוגגים מן הראוי שנשים יחגגו, אזי עם ישראל יהיו כולם ממזרים בני ממזרים חלילה, או פרוצים! אני בשוק זה לא מצחיק הבן אדם הגזים ואני בטוחה שאם תקראו את הפוסט הזה גם תתעצבנו ותבינו למה
לכן רצוי שת"ח יתחתן עם בת של כהן , או שכהן ישא בת של כהן, כי אם היא מתחתנת עם אדם פשוט הרי שהוא מוריד אותה ממעלתה , משום ששם המשפחה נקבע ע"פ האב ואם ישראל נושא בת כהן הרי שהורידה ממעלתה לדרגת ישראל, אבל אם הוא ת"ח אינה יורדת במעלתה למרות שמדובר בישראל כשהוא שאל אותי , מדוע ה' יתברך לא נותן לי זיווג? שאלות ותשובות דומות בנושא א ב ג ד שאלה: הרב רביד 10 שנים שמרתי שבת, תפילות, תחנונים, מיקוואות ולא הלך לי כלום בחיים לא פרנסה לא כלום באה לי אשה מאוד קשה והיינו רבים המון ולא מסתדרים עד שלבסוף נפלתי מהאמונה עד שלא נישאר בי כלום ממש ברמה שאני לא רואה את עצמי חוזר לעולם אני יודע שכבודו אולי לא יוכל לעזור לי אבל אולי תבוא ישועה תשובה: אחי היקר, אספר לך סיפור ואולי הסיפור יעזור לך להבין איפה הטעות שלך נשמה , היה לי תלמיד נער שהיה מקפיד להגיע לשיעורי תורה במשך שנתיים לערך הוא היה מקפיד להגיע לשיעורים , עד שיום אחד הוא נשבר , כי הוא ראה שהוא לא מוצא את הזיווג שלו! כשאדם לא מוכן לוותר על השיעור בעד שום הון שבעולם - השיעור שווה הון תועפות בשביל אדם שמוכן לוותר השיעור בשביל 30 ש"ח לשעה - השיעור שווה 30 ש"ח הכל תלוי בנו! אני מאוד אוהב אותה ורוצה לחיות איתה את כל החיים שלי מה עושים? ואם ה' יתברך כתב: "והיה אם שמוע תשמע בקול ה' א-לוהיך והישר בעיניו תעשה והאזנת למצוותיו ושמרת כל חוקיו , כל המחלה אשר שמתי במצרים לא אשים עליך כי אני רופאך"

אף גבר בעולם לא שווה שאבדי בגללו את המשפחה שלך.

22
אחותי ג'קי עונה 3 Archives
יכול להיות שכן , אני באופן אישי לא שמעתי על הרבה כאלה
הורדות סרטים וצפייה ישירה: האחות ג'קי עונה 3 פרק 12
אזולאי, סלב ריאליטי, חולמת לפתוח דיינר מרוקאי בעיר הולדתה בית שמש, שם מתגוררים גם אמה ו-13 אחיה
אחותי ג'קי, עונה 2
וגם אלה שלא היו עם בנות, בדרך כלל יש להם איזו שהיא בעיה
בעולם יש מליארדי גויות בכל הצבעים ובכל המינים, מה שתבחר, יהודיות צנועות וכשרות אין הרבה אחי , כי להתחתן עם יהודיה זו זכות , אני ממש מאחל לך הצלחה ואני מאוד מקווה שיאשרו לה להתגייר כדת משה וישראל והיא לא תתייאש ובאמת תלמד ותחכים , אבל קשה לי להאמין בהצלחת הקשר הזה שהרי אמרו חז"ל: "כל הכועס כל מיני גהינום שולטים בו"
תזכרו תתגובה הזאת או תתמונה שלי נראה מה יהיה , אני מחכה לתגובת אתר כיכר השבת , בטרם תוגש התביעה

מי הוביל אותך לאן שהגעת? בשום פנים ואופן אל תעשי את הטעות המרה הזאת! מישהו צריך לעשות שאלת רב דחוף לנושא הזה.

18
אחותי ג'קי עונה 3 Archives
ב 23 במרס, 2010 הרשת החליטה להעלות עוד עונה לשידור
׳ž׳›׳•׳¨
אתר וואלה: אתר חורים ברשת: אתר כיכר השבת: אתר מגפון: התייחסות לא הולמת באתר סרוגים: התייחסות באתר UTI: התייחסות באתר נייעס: בעלי קבוצת צדק חברתי התיחסות באתר וואלה ויוה: התייחסות באתר וואלה ספורט: כל אלה נגרמו כתוצאה מפירסום מגמתי של בעלי אתר וואלה שיתנו על כך את הדין
אחותי ג’קי עונה 3 פרק 6 לצפייה ישירה